SVARBI INFORMACIJA

*Skubaus prekių atsiėmimo (per 1 val.) teikimo sąlygos:

Paslauga galioja, jei yra pakankamas prekės likutis pasirinktame prekių atsiėmimo punkte ir užsakymas yra pateikiamas iki 14 val. darbo dienomis.
Ar yra pakankamas prekės likutis pasirinktame prekių atsiėmimo punkte galite pasitikslinti telefonu +37064195361 Kaune.

Prekių atsiėmimas parduotuvėje Kaune 

Jei pasirinkote prekes atsiimti parduotuvėje, jas paruošime ir apie tai Jums pranešime sms žinute. Lauksime Jūsų atvykstant per 5 darbo dienas. Vėliau užsakymas bus atšauktas ir užsakytos prekės sugrįš atgal į lentyną.
Atsiimant užsakymą su savimi turėkite užsakymo numerį bei asmens tapatybės dokumentą. Jei Jūsų prekes atsiims kitas žmogus, teikdami užsakymą nurodykite jį kaip gavėją. O jei pirkėjas – juridinis asmuo, turėkite įgaliojimą.

Omniva paštomatai

Užsisakyti galima tik tas prekes, kurios atitinka dydžio (39 x 38 x 64 cm) bei svorio (iki 30 kg) apribojimus.

Omniva savitarnos siuntų terminalai veikia 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Visi Omniva paštomatai įrengti lauke, todėl juose galima išsiųsti arba atsiimti siuntas bet kuriuo paros metu.

Prekės pristatomos į Omniva siuntų atsiėmimo terminalą (paštomatą) visoje Lietuvoje, siuntos po išsiuntimo pristatomos per 1 – 2 darbo dienas. Siuntos paruošiamos ir išsiunčiamos per 2-5 darbo dienas. Po perdavimo kurjeriui, atsiųsime sekimo numerį, pagal kurį galėsite sekti pristatymo eigą. Siuntą atsiimsite terminale, įvedę specialų slaptažodį.

GRĄŽINIMAI

Prekes galima grąžinti per 14 dienų nuo prekių gavimo dienos. Grąžinimas visada apmokamas iš Jūsų sąskaitos!

Neišpakuotas, netikusias ar brokuotas prekes, užsakytas iš parduotuve.neregiai.lt, grąžinti galima per 14 dienų nuo gavimo dienos. Prekių etiketės ar pakuotės neturi būti nuimtos ar kitaip pažeistos (tai netaikoma brokuotoms prekėms).

Grąžinti galima šiais būdais:

• į Neregiai parduotuvę.
• per paštomatą
Omniva. Vieno užsakymo prekes reikia supakuoti į vieną dėžutę ir tvarkingai užklijuoti. Siuntos lipduką atspausdins paštomatas.

Keitimas šiuo metu nėra galimas. Norėdami pakeisti prekę, ją grąžinkite ir užsisakykite naują.

 

Kontaktai

Adresas: Savanorių pr. 206, LT-50193 Kaunas
Telefonas: 
+37064195361
EL. paštas: kristina@lass.lt

Rekvizitai:
VšĮ LASS Pietvakarių centras
Parduotuvė “Neregiai”
Įmonės kodas: 134984856
PVM kodas: LT100003027516
Sąskaita LT953500010012080643

h

Neregiai.lt © 2021 Visos teisės saugomos